O nas

Strona główna / O nas

Nasz zespół - Zarząd


Leszek Dutkiewicz Prezes Zarządu RB Restrukturyzacje S.A.

Leszek Dutkiewicz

Partner Zarządzający
Licencjonowany Doradca Restrukturyzacyjny, nr wpisu 1478.
Prezes Zarządu RB Restrukturyzacje S.A.

Specjalizuje się w doradztwie upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz podatkowym, zajmując się obsługą klientów przede wszystkim w zakresie kompleksowych rozwiązań z obszaru prawa restrukturyzacyjnego i podatkowego. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zdobyte w trakcie praktyki w RB i wcześniejsze w firmach BIG4, dzięki któremu posiada szeroką perspektywę realiów prowadzenia działalności gospodarczej w wielu branżach (m.in. IT, logistyka i transport, usługi profesjonalne, branża medyczna, przemysł). Jako doradca restrukturyzacyjny pełni funkcję nadzorcy, zarządcy w postępowaniach restrukturyzacyjnych, jak również doradza klientom w zakresie optymalnego wykorzystania możliwości oferowanych przez prawo upadłościowe, zarówno w pozycji dłużnika jak i wierzyciela.

Autor i współautor publikacji o tematyce związanej z prawem podatkowym, gospodarczym i restrukturyzacyjnym. Doświadczony wykładowca i autor szkoleń
z zakresu prawa podatkowego i restrukturyzacyjnego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Posiada profesjonalne przygotowanie do prowadzenia mediacji gospodarczych. Od 2011 roku związany z Grupą Russell Bedford. Obecnie odpowiedzialny za rozwój spółki RB Restrukturyzacje S.A. oraz katowickiego oddziału Russell Bedford Poland Sp. z o.o.
Michał Zawiła Wiceprezes zarządu RB Restrukturyzacje S.A.

Michał Zawiła

Partner Zarządzający
Licencjonowany Doradca Restrukturyzacyjny, nr wpisu 1050.
Adwokat wpisany na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, nr wpisu 1051.
Wiceprezes Zarządu RB Restrukturyzacje S.A.
Założyciel i Partner Kancelarii Adwokackiej Remedies Piotrowicz Zawiła sp. p. z siedzibą w Katowicach.

Specjalista i praktyk z zakresu prawa cywilnego i handlowego, prawa pracy a także prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Świadcząc usługi doradztwa prawnego zajmuje się kompleksową obsługą spółek prawa handlowego. Przeprowadził szereg procesów restrukturyzacyjnych osób fizycznych i prawnych reprezentując swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz wierzycielami. Od 2008 r. związany z renomowanymi kancelariami adwokacko – radcowskimi
działającymi na terenie woj. śląskiego.

W 2013 r. rozpoczął indywidualną praktykę prawniczą nawiązując współpracę z kancelariami prawnymi oraz konsultingowo -
doradczymi o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym, w tym. m.in. Grupą Russell Bedford Poland.
Image
RB Restrukturyzacje is a member firm of Russell Bedford International -  a network of independent consulting firms. Zawartość Witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego.

RB Restrukturyzacje S.A. – adres: ul. Lompy 14,  40-040 Katowice Polska, KRS: 0000648090, NIP: 9542770822, REGON: 365819119.
Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów Witryny jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach.