Przygotowanie planu restrukturyzacyjnego

Strona główna / Usługi dla firm / Przygotowanie planu restrukturyzacyjnego

Przygotowanie planu restrukturyzacji firmy

Kiedy już wiesz, że niezbędna jest restrukturyzacja firmy, potrzebujesz jej planu. Znając przyczyny problemu, łatwiej jest go rozwiązać.

Restrukturyzację rozpoczynamy od stwierdzenia problemów z płynnością finansową. Następnie poszukamy rozwiązania tej trudnej sytuacji. Pomocne jest sporządzenie na jak najwcześniejszym etapie kompleksowego planu restrukturyzacyjnego, w którym zawrzemy analizę przyczyn trudnej sytuacji i wstępne środki restrukturyzacyjne. 


W ramach usług sporządzenia planu restrukturyzacyjnego m.in.:

  • przeprowadzimy analizę przesłanek stanu niewypłacalności i zagrożenia
  • niewypłacalnością
  • wskażemy możliwe warianty przeprowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego
  • sporządzimy analizę finansowo-majątkową przedsiębiorstwa
  • zaproponujemy dostępne środki restrukturyzacyjne
  • wskażemy wstępne propozycje układowe
Doradzimy
Skontaktuj się z nami - doradzimy Ci najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy
Image
RB Restrukturyzacje is a member firm of Russell Bedford International -  a network of independent consulting firms. Zawartość Witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego.

RB Restrukturyzacje S.A. – adres: ul. Lompy 14,  40-040 Katowice Polska, KRS: 0000648090, NIP: 9542770822, REGON: 365819119.
Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów Witryny jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach.