Usługi dla firmy

Strona główna / Usługi dla firm

Zadbamy o Ciebie i Twoją firmę

Restrukturyzacja firmy to niełatwe przedsięwzięcie - zarówno pod względem formalnym, jak i emocjonalnym. Doskonale o tym wiemy, dlatego przeprowadzimy Ciebie i Twoją firmę przez nią krok po kroku. Niezależnie od tego jak trudna jest Twoja sytuacja, zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie. 

Doradzając Ci przy restrukturyzacji skupimy się na znalezieniu optymalnego rozwiązania Twojej kryzysowej sytuacji. Dla nas zawsze priorytetem jest uchronienie Twojej firmy przed niewypłacalnością, znalezienie możliwego do uzyskania zmniejszenia zadłużenia, rozłożenie zobowiązań na raty pozwalające na powrót przedsiębiorstwa do pełnej sprawności operacyjnej.

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub skontaktuj się z nami i wspólnie wybierzmy najlepsze rozwiązanie.

Image

Doradztwo
restrukturyzacyjne

Szeroki wachlarz usług wspierających Twoją firmę w zakresie prawa, finansów i zarządzania
Sprawdź
Image

Przygotowanie planu restrukturyzacyjnego

Nowe prawo restrukturyzacyjne daje wiele nowych możliwości. Dobierzmy razem najlepsze dla Ciebie
SPRAWDŹ
Image

Ochrona praw
i reprezentacja wierzycieli

Doradzamy Ci podczas oceny propozycji układowych biorąc pod uwagę zaproponowany przez dłużnika plan restrukturyzacyjny
SPRAWDŹ
Image

Doradztwo
upadłościowe

Doradzamy przy ocenie dalszej możliwości prowadzenia działalności przedsiębiorstwa i przygotowujemy wnioski o upadłość przedsiębiorców
SPRAWDŹ
Image

Postępowanie o zatwierdzenie układu

Naszą rolą jest pomoc w przeprowadzeniu restrukturyzacji, przygotowaniu propozycji układowych i przeprowadzeniu głosowania nad układem
SPRAWDŹ
Zapewniamy profesjonalne i dyskretne prowadzenie negocjacji, zawieranie porozumień pozasądowych i układowych na linii wierzyciel – dłużnik w celu ich redukcji, odroczenia płatności zobowiązań oraz rozłożenia na dogodne raty pozwalające na zachowanie działalności operacyjnej.
Nie wiesz co wybrać?
Skontaktuj się z nami i razem wybierzmy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.
Pierwsza konsultacja zawsze jest bezpłatna
Image
RB Restrukturyzacje is a member firm of Russell Bedford International -  a network of independent consulting firms. Zawartość Witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego.

RB Restrukturyzacje S.A. – adres: ul. Lompy 14,  40-040 Katowice Polska, KRS: 0000648090, NIP: 9542770822, REGON: 365819119.
Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów Witryny jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach.