Usługi dla Ciebie

Strona główna / Usługi dla Ciebie

Oddłużenia i upadłość konsumencka

Gdy borykasz się z zadłużeniem, którego nie jesteś w stanie spłacić, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się upadłość konsumencka. Skuteczne przeprowadzenie całego postępowania pozwoli Ci rozpocząć nowe życie bez długów.

Istnieją różne drogi, dlatego Twoją sprawę zaczniemy od wnikliwej analizy i wyboru właściwego wariantu postępowania. Pomożemy Ci w złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości. Następnie przeprowadzone zostanie postępowanie sądowe, które umożliwia oddłużenie i uzyskanie planu spłaty wierzycieli. Jeśli masz zdolność zaspokojenia wierzycieli i pokrycia kosztów postępowania, możemy także pomóc Ci zawrzeć układ konsumencki. Zachowasz dzięki temu majątek i uzyskasz nowe warunki spłaty.

Czym możemy się dla Ciebie zająć w związku z upadłością konsumencką:

  • przeanalizujemy stan Twojego zadłużenia, wykonamy wstępną analizę, sporządzimy spis wierzytelności i wybierzemy własciwą strategię
  • przygotujemy dla Ciebie kompletny wniosek o ogłoszenie upadłości w systemie Krajowego Rejestru Zadłużonych
  • przygotujemy dla Ciebie wniosek o zawarcie układu konsumenckiego i opracujemy symulację planu spłaty wierzycieli (restrukturyzacja konsumencka)
  • przeanalizujemy także jakie składniki majątku potencjalnie wejdą do masy upadłości a jakie zostaną zostawione do Twojej dyspozycji
  • będziemy obsługiwać dla Ciebie całe postepowanie w sprawie ogłoszenia upadłości i reprezentować Cię przed sądem na każdym etapie za zatwierdzenia planu spłaty wierzycieli lub zawarcia układu z wierzycielami
  • zgłosimy wierzyelności w sytuacji upadłości banku lub innej firmy
Nie musisz teraz wiedzieć co oznaczają poszczególne etapy i terminy - jesteśmy po to, żeby przeprowadzić Cię przez ten proces krok po kroku.

Na tym etapie powinieneś wiedzieć, że upadłość konsumencka dostępna jest dla osób nieprowadzących aktywnej działalności gospodarczej. Oznacza to również, że możesz z niej skorzystać jeśli zdecydowałeś się zamknąć swoją działalność.
Od czego zacząć?
Zadzwoń lub napisz - poprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces.
Pierwsza konsultacja zawsze jest bezpłatna
Image
RB Restrukturyzacje is a member firm of Russell Bedford International -  a network of independent consulting firms. Zawartość Witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego.

RB Restrukturyzacje S.A. – adres: ul. Lompy 14,  40-040 Katowice Polska, KRS: 0000648090, NIP: 9542770822, REGON: 365819119.
Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów Witryny jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach.