Doradztwo retrukturyzacyjne

Strona główna / Usługi dla firm / Doradztwo restrukturyzacyjne

Doradztwo przy restrukturyzacji firmy

Sytuacja w Twojej firmie zmienia się w sposób jakiego nie przewidziałeś, dlatego postanowiłeś działać poszukując możliwości jej restrukturyzacji. Jest to jednak rozbudowane pojęcie z zakresu nie tylko biznesu, ale także prawa, finansów czy rachunkowości. Z tego powodu przyda Ci się pomoc doświadczonego doradcy. Właśnie taką pomoc zapewniamy, gwarantując wsparcie i doradztwo przy restrukturyzacji firmy.

Restrukturyzacja to skuteczny sposób na uratowanie twojej firmy przed upadłością.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Russel Bedford, dzięki której w naszym zespole znajdziesz wykwalifikowanych i doświadczonych doradców. Pomożemy Ci przeprowadzić restrukturyzację firmy zarówno w sytuacji kryzysowej (spowodowanej pogarszającą się sytuacją finansową), jak i podczas stabilizowania pozycji na rynku czy też w momencie dynamicznego rozwoju prowadzonej działalności gospodarczej.

Jesteśmy po to, żeby wspierać Cię na każdym etapie prowadzonej działalności. W ramach współpracy z nami możesz liczyć na doradztwo oraz usługi w zakresie :

  • prawa restrukturyzacyjnego
  • prawa handlowego
  • prawa podatkowego
  • finansów
  • księgowości
A także na konkretne usługi związane z restrukturaycją firmy:
  • audyt aktualnej sytuacji firmy
  • szkolenia dla Ciebie i szczebla kierowniczego
  • przeprowadzenie pozasądowej restrukturyzacji zobowiązań
  • prowadzenie negocjacji oraz zawieranie porozumień pozasądowych i układowych z wierzycielami w celu odroczenia płatności zobowiązań, rozłożenia na raty oraz ich redukcji.
Doradzimy
Skontaktuj się z nami - doradzimy Ci najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy
Image
RB Restrukturyzacje is a member firm of Russell Bedford International -  a network of independent consulting firms. Zawartość Witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego.

RB Restrukturyzacje S.A. – adres: ul. Lompy 14,  40-040 Katowice Polska, KRS: 0000648090, NIP: 9542770822, REGON: 365819119.
Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów Witryny jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach.