Ochrona praw i reprezentacja wierzycieli

Strona główna / Usługi dla firm / Ochrona praw i reprezentacja wierzycieli

Chronimy Twoje prawa jako wierzyciela

Problem z wypłacalnością dotyka obu współpracujących stron: dłużnika i wierzyciela. Jeśli jesteś tym drugim, powinieneś zabezpieczyć swoje interesy. Jeżeli Twój dłużnik przechodzi restrukturyzację lub upadłość, przyda Ci się pomocna dłoń i rada doświadczonego partnera. Dzięki temu, że pracujemy zarówno z dłużnikami, jak i wierzycielami, rozumiemy ich potrzeby i potrafimy wypracować korzystne warunki układu.
Porozmawiajmy
Zadzwoń lub napisz i opisz nam swoją sprawę, a my przygotujemy propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.
Pierwsza konsultacja zawsze jest bezpłatna
Image
RB Restrukturyzacje is a member firm of Russell Bedford International -  a network of independent consulting firms. Zawartość Witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego.

RB Restrukturyzacje S.A. – adres: ul. Lompy 14,  40-040 Katowice Polska, KRS: 0000648090, NIP: 9542770822, REGON: 365819119.
Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów Witryny jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach.