Doradztwo upadłościowe

Strona główna / Usługi dla firm / Doradztwo upadłościowe

Doradzimy Ci w sprawie upadłości

Przepisy prawa definiują moment i warunki ogłoszenia upadłości firmy. Pochłonięty bieznesem i jego wyzwaniami możesz nie wiedzieć o wszystkich wymogach takiego przedsięwzięcia. Właściwe przejście procedury nie tylko umożliwi Ci samo ogłoszenie upadłości, ale też pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemności. 

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa upadłościowego. Pomagamy podjąć kluczowe decyzje w przypadku wystąpienia niewypłacalności w
Twojej firmie. Przesłanką stanu niewypłacalności jest opóźnienie w wykonaniu zobowiązań pieniężnych przekraczające trzy miesiące. Kluczowe znaczenie w takim momencie ma właściwa ocena sytuacji i potencjału jaki posiada przedsiębiorstwo zagrożone upadłością.

Zdajemy sobie sprawę jak trudna jest decyzja o upadłości i zakończeniu działalności przedsiębiorstwa. Dlatego pomagamy naszym klientom w sposób obiektywny i profesjonalny przeanalizować sytuację i podjąć właściwą decyzję w odpowiednim czasie. Nie zawsze, kiedy doszło do opóźnień płatniczych złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości jest najlepszym możliwym rozwiązaniem – czasem warto skorzystać z alternatywnych opcji. Jednak w niektórych przypadkach ogłoszenie upadłości jest właściwą drogą, aby zatrzymać spiralę pogłębiającego się zadłużenia oraz zachować możliwość działania na rynku i w biznesie w przyszłości.

Rozpoznanie właściwego momentu dla podjęcia decyzji o ogłoszenie upadłości to jedna z najtrudniejszych kwestii w trakcie całego postępowania. Warto, żebyś podjął tę decyzję polegając na opinii niezależnych ekspertów, korzystając z doświadczenia innych firm, które przeszły drogę tego postępowania.

Doradzamy firmom w trudnej sytuacji finansowej oraz sporządzamy niezbędną dokumentację i zapewniamy wsparcie w trakcie całej procedury związanej z ogłoszeniem i przeprowadzeniem upadłości. Nasze usługi kierujemy również do wierzycieli, których dłużnicy stali się niewypłacalni.

Porozmawiajmy o rozwiązaniach
Przedstaw nam swoją sytuację i wspólnie ustalmy jakie rozwiązania będą najlepsze dla Ciebie
Image
RB Restrukturyzacje is a member firm of Russell Bedford International -  a network of independent consulting firms. Zawartość Witryny podlega ochronie przepisami prawa autorskiego.

RB Restrukturyzacje S.A. – adres: ul. Lompy 14,  40-040 Katowice Polska, KRS: 0000648090, NIP: 9542770822, REGON: 365819119.
Wszelkie prawa do Witryny, w tym prawa do jej elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów Witryny jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach.